Reede, 23.02

VABANK EVENT

Vabank 8

VABANK EVENT

Reedel, 23. veebruaril: 2 Quick Start!

Veebruar on sel aastal suurte sünnipäevade kuu: EV100 ja Vabank8!
See kõik kulmineerub reedel, 23.02 suure peoga, mille peaesinejaks on Eesti parim bänd 2 Quick Start!
Tähtpäeva puhul aga jagame kingitusi oma sõpradele- terve veebruarikuu võidavad igal reedel ja laupäeval 8 klubikülastajat endale Vabank hõbekiibi kehtivusega 1 aasta. Loosis osalemiseks tuleb lihtsalt klubis leida üles sünnipäevalett ning täita loosikupong. Saa terve kuu osa headest pakkumistest ja kingitustest ning tule tähista koos meiega vägeval sünnipäevapeol! Pidu neljas saalis, uksed kell 00.00!

PILETIINFO JA SISSEPÄÄS:

  • Klubi uksed: kell 00.00
  • Naistele esimesel tunnil prii sissepääs!
  • Peasaali pileti hind 15€: sisaldab ka esimest kokteili vabal valikul (rumm-koola/dziin-toonik/viin-mahlaga)
  • Kogumaja pileti hind: 20€. Kogumaja- ehk VIP-pilet tagab sissepääsu lisaks peasaalile ka peasaali VIP-alasse, Moët VIP’i, Hendrick’s Room ja Bacardi Bedroom’i. Pilet sisaldab ka 1 kokteili vabal valikul (rumm-koola, dzinn-toonik või viin-mahlaga). VIP-pileti ostuga kaasneb klubi poolt kingituseks tasuta pääse järgmiseks klubikülastuseks kehtivusega 2 kuud.
  • Sissepääs kuldkiibiomanikule + kaaslasele tasuta, hõbekiibiomanikule + 1 kaaslasele hind 5€/pilet

Parima peoelamuse saamiseks broneerige personaalse teenindusega LAUD!

  • Broneeringu teostamiseks valige endale sobiv ettemaks (200€, 250€ või 300€), mille väärtuses saate lauast oma teenindajalt tellida jooke.
  • Mida suurem ettemaks, seda suurem on laua mahutavus. Korraga mahub keskmisse lauda istuma 5 külalist, suuremas lauas aga maksimaalselt 10 külalist.
  • Lauabroneering sisaldab klubi poolt kingituseks 5 tasuta kogumaja- ehk VIP-piletit. Lisaks on võimalik osta kuni 5 VIP-piletit soodushinnaga 10€. Seltskondade puhul suuremad, kui 10 inimest, palume kirjutada oma peosoovist aadressile: booking@vabank.ee ning teeme teile grupipakkumise.

Täpsem info ja abi: +372 660 9900 või booking@vabank.ee

Piletid ja laudade broneerimine

Parima peoelamuse saamiseks broneeri laud või voodi. Järjekorrata sissepääs, lauateenindus ning tervitusjoogid!


Osta pilet Broneeri laud