Sünnipäev klubis

Ettemaks alates: 200.00

Klubis sünnipäeva pidamiseks on mitmeid võimalusi. Kui soovid tulla oma külalistega klubisse reedeti või laupäeviti mõnusa õhtu jätkuks alates kell 23.00, siis broneeri laud valides sünnipäevapakett. Nii teame, et tegemist on erilise õhtuga, mille puhul kaasneb lisaks ettemakstud joogikrediidile tehtud broneeringuga klubi poolt kingituseks pudel Stolichnaya viina koos pikendajatega. Lisaks kogu seltskonnale sujuv järjekorrata sissepääs, lauateenindus ja tervitusjoogid. Soovi korral aitame korraldada lauale ka suupisted!

Teostades eelbroneeringu, saad Sina ja neli (4) kaaslast VIP-pileti tasuta, teistele külalistele kehtib VIP-piletile soodushind 10.- (tavahind 20.-). VIP-pilet tagab liikumise lisaks peasaalile ka VIP-ruumides: Moët VIP’is, Hendrick’s Room’is, Bacardi Bedroom’is ja peasaali VIP-alas.

Broneeringut hoitakse kuni kell 02.00. Sisenemine klubisse peauksest dokumendi alusel.

Juhul, kui aga soovid oma sünnipäevapeo pidada klubis varem, kui kell 23.00 või muul ajal, kui reedel või laupäeval, siis küsi pakkumist klubiruumide rendile paketi “Broneeri klubi erapeoks” alt! Vastavalt seltskonna suurusele on meil pakkuda erinevaid ruumilahendusi koos kõigega sinna juurde kuuluvaga- baariteenuse, toitlustuse ja meelelahutusega!

Lisaküsimuste korral kirjutage palun aadressile booking@vabank.ee!

 

Kategooriad: ,