Neljapäev, 20.12

VABANK EVENT

Business connections

VABANK EVENT

NELJAPÄEVAL, 20. DETSEMBRIL: BUSINESS CONNECTIONS

Aasta parim ärikoosolek alaku! Unusta arvelaud või Excel, jäta kaasa pakkimata kiluvõileib! Õhtu märksõnad on resto, šampa ja tants hommikuni! Ärikontakte tekib justkui iseenesest, uue aasta müügiplaan täitub mängleva kergusega. Linna parimad DJ-d paitavad kõrva, silmarõõmu pakuvad imekaunid tantsijannad. Ärikohtumised pole eales olnud nii ahvatlevad!

PILETIINFO JA SISSEPÄÄS:

  • Klubi uksed: kell 23.30
  • Naistele esimesel tunnil prii sissepääs!
  • Pileti hind 15€: tagab ligipääsu peasaali ja sisaldab esimest kokteili vabal valikul (rumm-koola/dzinn-toonik/viin-mahlaga).

Parima peoelamuse saamiseks broneerige personaalse teenindusega LAUD!

  • Broneeringu teostamiseks valige endale sobiv ettemaks (200€, 250€ või 300€), mille väärtuses saate lauast oma teenindajalt tellida jooke.
  • Mida suurem ettemaks, seda suurem on laua mahutavus. Korraga mahub keskmisse lauda istuma 5 külalist, suuremas lauas aga maksimaalselt 10 külalist.
  • Lauabroneering sisaldab klubi poolt kingituseks 5 tasuta kogumaja- ehk VIP-piletit. Lisaks on võimalik osta kuni 5 VIP-piletit soodushinnaga 10€. Seltskondade puhul suuremad, kui 10 inimest, palume kirjutada oma peosoovist aadressile: booking@vabank.ee ning teeme teile grupipakkumise.

Täpsem info ja abi: +372 660 9900 või booking@vabank.ee

Piletid ja laudade broneerimine

Parima peoelamuse saamiseks broneeri laud või voodi. Järjekorrata sissepääs, lauateenindus ning tervitusjoogid!


Osta pilet Broneeri laud