Reede, 20.07

VABANK EVENT

Feel the Vibe meets COCKTAIL IN THE SKY

VABANK EVENT

Reedel, 20. juulil: Feel the Vibe meets COCKTAIL IN THE SKY!

Sel korral ootab Sind ees lausa kaks pidu ühes! “Cocktail In The Sky” on meie teejuhiks öisel taevakaare rännakul Moët VIP’is ning “Feel the Vibe” täidab klubi peasaali troopilise atmosfääriga justkui pidutseks paradiisisaarel. Luba end hellitada sinu lemmiktantsumuusikaga peasaalis ning suurepärase house muusika vaibiga Moët VIP’is! Meeleolu kergitavad Sinu lemmikkokteilid ja unustamatud eriefektid.

LINE UP:
Peasaal – Element
Moët VIP – Huasca

PILETIINFO JA SISSEPÄÄS:

  • Klubi uksed: kell 00.00
  • Naistele esimesel tunnil prii sissepääs!
  • Pileti hind 15€: tagab ligipääsu peasaali ja sisaldab esimest kokteili vabal valikul (rumm-koola/dzinn-toonik/viin-mahlaga).
  • Kogumaja pileti hind: 20€. Kogumaja- ehk VIP-pilet tagab sissepääsu lisaks peasaalile ka peasaali VIP-alasse ning  Moët VIP’i. Pilet sisaldab ka 1 kokteili vabal valikul (rumm-koola/dzinn-toonik/viin-mahlaga). VIP-pileti ostuga kaasneb klubi poolt kingituseks tasuta pääse järgmiseks klubikülastuseks kehtivusega 2 kuud.
  • Sissepääs kuldkiibiomanikule + kaaslasele tasuta, hõbekiibiomanikule + 1 kaaslasele hind 5€/pilet

Parima peoelamuse saamiseks broneerige personaalse teenindusega LAUD!

  • Broneeringu teostamiseks valige endale sobiv ettemaks (200€, 250€ või 300€), mille väärtuses saate lauast oma teenindajalt tellida jooke.
  • Mida suurem ettemaks, seda suurem on laua mahutavus. Korraga mahub keskmisse lauda istuma 5 külalist, suuremas lauas aga maksimaalselt 10 külalist.
  • Lauabroneering sisaldab klubi poolt kingituseks 5 tasuta kogumaja- ehk VIP-piletit. Lisaks on võimalik osta kuni 5 VIP-piletit soodushinnaga 10€. Seltskondade puhul suuremad, kui 10 inimest, palume kirjutada oma peosoovist aadressile: booking@vabank.ee ning teeme teile grupipakkumise.

Täpsem info ja abi: +372 660 9900 või booking@vabank.ee

Piletid ja laudade broneerimine

Parima peoelamuse saamiseks broneeri laud või voodi. Järjekorrata sissepääs, lauateenindus ning tervitusjoogid!


Osta pilet Broneeri laud