Broneeringute tingimused

BRONEERINGU TASU  ja PILETID

  • Piletid on tasu klubisse ja selle erinevatesse saalidesse pääsemise eest, vastavalt valitud valitud pileti liigile – tavapilet ja VIP pilet.
  • Broneerigu tasu on ettemaks, mis toimib kogu summa ulatuses krediidina, mille eest saate endale meelepäraseid jooke tellida. Reserveeringu eest eraldi tasu ei võeta. Väiksema arve puhul ettemaksu ei tagastata.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik hinnad on toodud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse neid tingimusi ja hindasid muuta ühepoolselt. Hinnamuudatused jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse antud veebilehel. Kui olete edastanud oma tellimuse enne hinnamuudatuse jõustumist, siis Teie  jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud.

Tellimuse eest saate tasuda pangalingi vahendusel või kasutades oma krediitkaarti või PayPal’i kontot. Kui olete esitanud Tellimuse, suunatakse Teid edasi tasuma vastavalt valitud makseviisile.  

Tellimus jõustub peale arve tasumist. Kinnitus broneeringu kohta saadetakse tellimusvormil määratud e-maili aadressile.


TELLIMUSE TÜHISTAMINE

  • Broneeringust loobumine – Teavitades Vabank OÜ’d oma soovist broneeringust loobuda vähemalt 5 kalendripäeva enne ürituse algust – tagastame 100% tasust, vähemalt 3 kalendripäeva enne – 50% tasust. Mitteilmumise korral või selle tellimuse tühistamisel hiljem kui 2 päeva enne ürituse algust, kohustute tasuma broneeringu eest täies ulatuses.
  • Ürituse ärajätmine  – Vabank OÜ jätab endale õiguse väljakuulutatud üritus ära jätta. Ürituse ärajätmisel kompenseeritakse Teile ettemakstud summa.

Broneeringu tühistamiseks ja pretensioonide esitamiseks saata e-mail: info@vabank.ee. Kirjale vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 kuud.


PRIVAATUS

Meie lehel ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.


KLIENDITUGI

Vabank OÜ

Reg. 11791832
Harju 13, Tallinn, Estonia
booking@vabank.ee
+372 660 9900