Kiirlaenupakkujad

Eestis on mitmeid kiirlaenupakkujaid, kes pakuvad erinevaid kiirlaenu võimalusi vastavalt oma klientide vajadustele ja finantsolukorrale. Siin on mõned peamised kiirlaenupakkujad Eestis:

Credit24 – Credit24 on üks suurimaid kiirlaenupakkujaid Eestis, kes pakub laene kuni 10 000 eurot ja tagasimakse perioodi kuni 60 kuud.

SMSraha – SMSraha on kiirlaenu pakkuja, kes pakub laene kuni 5000 eurot ja tagasimakse perioodi kuni 60 kuud. SMSraha pakub ka esimese laenu intressivaba kuni 300 eurot.

Coop Pank – Coop Pank pakub kiirlaenu kuni 10 000 eurot ja tagasimakse perioodi kuni 72 kuud. Laenu võib saada ka tagatiseta.

Monefit – Monefit on kiirlaenu pakkuja, kes pakub laene kuni 15 000 eurot ja tagasimakse perioodi kuni 60 kuud. Monefit pakub ka võimalust valida ise sobiv laenu tagasimakse periood.

Raha24 – Raha24 on kiirlaenu pakkuja, kes pakub laene kuni 5000 eurot ja tagasimakse perioodi kuni 60 kuud. Laenu saab taotleda ka ilma tagatiseta.

Need on vaid mõned näited Eesti kiirlaenupakkujatest. Enne laenu taotlemist on oluline uurida erinevaid pakkumisi ja võrrelda erinevaid laenuandjaid, et leida endale sobivaim võimalus vastavalt oma vajadustele ja finantsolukorrale.

Leave a Reply