Reede, 3.08

VABANK EVENT

Naughty Friday

VABANK EVENT

REEDEL, 3. AUGUSTIL: NAUGHTY FRIDAY!

Head tüdrukud lähevad paradiisi, ulakad tüdrukud aga Vabanki! Reedel ootame kõiki, kel soov luua uusi tutvusi- mängukaardi abil paarilise leidmine, auhinnaline shotivaagen ning baarmeni käest saadud vestluskaardid loovad jutuainet ja toovad naeratuse huulile varajaste hommikutundideni! Kohal kaunid baleriinid ja tantsijannad ning kõlamas sinu lemmik tantsumuusika. Vahepeatusteks on parim paik VABAR kokteilibaar, küsi julgelt oma lemmikkokteile! Öötunnid on imelised!

PILETIINFO JA SISSEPÄÄS:

  • Klubi uksed: kell 00.00
  • Naistele esimesel tunnil prii sissepääs!
  • Peasaali pileti hind 15€: sisaldab ka esimest kokteili vabal valikul (rumm-koola/dzinn-toonik/viin-mahlaga)
  • VIP pileti hind 20€: tagab sissepääsu lisaks peasaalile ka Moёt VIP-ruumi. Pilet sisaldab ka 1 kokteili vabal valikul (rumm-koola, dzinn-toonik või viin-mahlaga). VIP-pileti ostuga kaasneb klubi poolt kingituseks tasuta pääse järgmiseks klubikülastuseks kehtivusega 2 kuud
  • Sissepääs kuldkiibiomanikule + kaaslasele tasuta, hõbekiibiomanikule + 1 kaaslasele hind 5€/pilet

Parima peoelamuse saamiseks broneerige personaalse teenindusega LAUD!

  • Broneeringu teostamiseks valige endale sobiv ettemaks (200€, 250€ või 300€), mille väärtuses saate lauast oma teenindajalt tellida jooke.
  • Mida suurem ettemaks, seda suurem on laua mahutavus. Korraga mahub keskmisse lauda istuma 5 külalist, suuremas lauas aga maksimaalselt 10 külalist.
  • Lauabroneering sisaldab klubi poolt kingituseks 5 tasuta kogumaja- ehk VIP-piletit. Lisaks on võimalik osta kuni 5 VIP-piletit soodushinnaga 10€. Seltskondade puhul suuremad, kui 10 inimest, palume kirjutada oma peosoovist aadressile: booking@vabank.ee ning teeme teile grupipakkumise.

Täpsem info ja abi: +372 660 9900 või booking@vabank.ee

Piletid ja laudade broneerimine

Parima peoelamuse saamiseks broneeri laud või voodi. Järjekorrata sissepääs, lauateenindus ning tervitusjoogid!


Osta pilet Broneeri laud